Kalite Politikası

Kalite Politikası

KALİTE VE GGYS POLİTİKASI :

- Mevzuat ve yasal şartlara uygun olarak faaliyet gösteren BURÇ METAL; uluslararası standartlar ve ilkeleri esas alarak kaliteli ürün ve hizmet anlayışını en üst düzeyde gerçekleştirmektedir.

- Müşteri memnuniyetine ilişkin; istek ve beklentilerine yönelik iletişim kanallarını sürekli açık tutmak ve müşteri beklentilerinin üzerine çıkmaktır.

- Kaliteli ürün ve hizmetlerini her zaman, zamanında ve rekabet edilebilir fiyata üretmek, en üst seviyedeki yöneticisinden, en alt seviyedeki çalışanına kadar tüm personelin ortak çaba ve gayreti ile oluşturmaktır.

- Kaliteli, verimli ve ekonomik teknoloji ve sistemleri sürekli olarak takip etmek ve güncelleştirmektir. Hammaddeden Başlayarak, Proses Aşamalarında Ve Nihai Üründe Sağlık Kurallarına, İlgili Yasa Ve Tüzüklere Uymak. Gıda Güvenliği İle İlgili Tehlikeleri Belirlemek, Değerlendirmek Ve Kontrolü Sağlamak.

- BURÇ METAL işletmesinin, tüm kademelerinde çalışan personelinin niteliğine, sürekli eğitimine ve motivasyonuna önem vermektedir.

- BURÇ METAL ile ilişkide bulunan tüm şahıs ve personelin haklarına saygı göstermektedir.

- BURÇ METAL nın temel hedeflerinin başında ürünlerini belirlenen kalitede, bir defada doğru olarak üretmek gelmektedir. Tüm işletme personelimiz bu politika doğrultusunda çalışmayı ilke olarak benimsemiştir.

- Hızlı ve güvenilir hizmetimizle ürünlerimizi sunmak, çevreyi korumak, deneyimli iş gücü, teknolojik alt yapımız ve ham madde gibi kaynaklarımızı verimli ve etkin bir şekilde kullanıp sistemimizi sürekli iyileştirerek sektörümüzün önde gelen kuruluşlarından biri olmayı sürdüreceğiz.

- Bu amaçlarımızı gerçekleştirmek için ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemleri standartlarının gereklerini yerine getirerek yasal şartlar doğrultusunda müşterilerimizin ve çalışanlarımızın beklenti ve ihtiyaçlarını karşılayarak memnuniyetini arttırmak politikamızdır.
 


GENEL MÜDÜR